SZANOWNI KLIENCI X

Zapraszamy do współpracy

Zapraszamy do podjęcia współpracy
z naszą firmą.
Realizujemy przewozy do krajów Unii, transporty międzyunijne. Realizujemy regularne przewozy do i z FrancjiO nas


RB Transport – Twój zaufany przewoźnik

Jesteśmy polską firmą spedycyjno-transportową z wieloletnim doświadczeniem. W naszej działalności koncentrujemy się na przewozach międzynarodowych i krajowych. Działamy na rynkach Europy Zachodniej oraz na rynku rosyjskim. RB Transport jest właścicielem prawie 100 samochodów ciężarowych, współpracujemy ze sprawdzonymi i rzetelnymi podwykonawcami. Cały tabor jest wyposażony w nowoczesny system monitoringu. Jesteśmy nastawieni na budowanie partnerskich i etycznych relacji z każdym klientem.

Doświadczenie

Zespół doświadczonych i kompetentnych dyspozytorów i spedytorów zapewni Państwu profesjonalną obsługę. Nowoczesne rozwiązania informatyczne pozwalają nam na pełną kontrolę nad powierzonym nam ładunkiem. Nasi starannie dobierani kierowcy gwarantują terminowość dostaw. Bardzo chętnie słuchamy naszych klientów i uczymy się od nich.

Elastyczność

Nasza firma dostosuje się do Państwa potrzeb bez zbędnej zwłoki, ale zawsze z rozwagą. Nasi dobrze zmotywowani pracownicy są zawsze do Państwa dyspozycji. Oferujemy dostępność taboru typu standard, megi i road trailery.

Naszym sukcesem jest Państwa sukces!

Partnerstwo, jasne reguły współpracy, wymiana doświadczeń i uwag pozwala oferować Państwu takie usługi, jakich Państwo szukają. Dla nas każdy klient jest ważny.

Ochrona środowiska

Od wielu lat nasza firma konsekwentnie prowadzi politykę zrównoważonego rozwoju. Jednym z naszych najważniejszych założeń jest szacunek wobec środowiska naturalnego i ciągłe doskonalenie procesów i technologii uwzględniających potrzeby ekologiczne.